Hírek

2020. Február 02. 18:06, vasárnap | Sport
Forrás: mti/Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt

Magyarország nyerte az első qatch-világbajnokságot

A magyar válogatott nyerte az első alkalommal megrendezett qatch-világbajnokságot.

A szervezők tájékoztatása szerint a hazai pályán Pálos Gábor, Zöldy Tamás és Széles László összeállításban szereplő magyarok a döntőben 2-0-ra győzték le a szerb csapatot.

A bronzérmet az oroszok szerezték meg.

A világbajnokságon három kontinensről 16 válogatott indult a teqballhoz hasonló, hajlított asztalon játszott, kézilabdás elemeket tartalmazó sportág első seregszemléjén.

Címkék: qatch, világbajnokság

Ezek érdekelhetnek még

2024. Október 08. 07:16, kedd | Sport

Molnár Martin nyerte az idegek harcát, ő lett az újoncok bajnoka a brit Forma-4-ben

A Virtuosi Racing magyar versenyzője 90 pontos hátrányt dolgozott le a szezon során.

2024. Október 08. 07:15, kedd | Sport

Nemzetek Ligája - Fiola: nem mi vagyunk az esélyesek, de szeretnénk megszorítani a hollandokat

Fiola Attila szerint hazai pályán minden rivális ellen magabiztosan kell pályára lépnie a magyar labdarúgó-válogatottnak, így pénteken, a holland csapat ellen is, a Nemzetek Ligája harmadik fordulójában.

2024. Október 07. 07:51, hétfő | Sport

Nemzeti Vágta - Decs lovasa nyerte a 17. Nemzeti Vágtát

Decs lovasa, Tóbiás Zsuzsa nyerte Galaxy nevű lovával a 17. Nemzeti Vágta döntőjét vasárnap a Szilvásváradi Lipicai Lovasközpontban.

2024. Október 04. 07:42, péntek | Sport

Férfi kézilabda klubvilágbajnokság - A Veszprém hosszabbításban megnyerte a döntőt

A Veszprém HC nyerte az Egyiptomban rendezett férfi kézilabda klubvilágbajnokságot, mivel hosszabbítás után 34-33-ra legyőzte az előző három alkalommal aranyérmes német SC Magdeburgot a csütörtöki döntőben.