2024. szeptember 17, kedd - Zsófia

Hírek

2024. Június 24. 08:42, hétfő | Helyi

XXI. Dombóvári Asztalitenisz Kupa

Amatőr, megyei és NB-s kategóriában mérték össze tudásukat a versenyzők a XXI. Dombóvári Asztalitenisz Kupán a Szuhay Sportcentrumban.

Összesen 104 fő nevezett, szerencsére egyre több 14 év alatti induló vesz részt szép eredményekkel.

Szép hazai teljesítményekkel büszkélkedhet a dombóvári egyesület: Kőszegi Gergő Mayer Tamással NB kategóriában párosban első helyen végeztek, Keresztes József Bódog Tamással megyei párosban bronzérmesek lettek, Tóth Lászlóval a megyei kategória győztesei lettek. Amatőr kategóriában Mátrai Benedek (12 évesen) döntőt játszhatott.
Edző: Kocsis Károly